Apartamenty i mieszkania w Poznaniu

Apartamenty i mieszkania w Poznaniu

Położona we wschodniej części Poznania Malta to dzielnica uważana za mieszkańców Poznania za wyjątkową. Osiedle Warzelnia, na którym można zakupić mieszkania w Poznaniu to bardzo atrakcyjna lokalizacja; mieszkania w Poznaniu nad Maltą znajdują więc nabywców w rekordowo krótkim czasie. 

Jakie zalety ma ta lokalizacja?

Nowe mieszkania w Poznaniu położone nad Maltą mają mnóstwo zalet; nowe mieszkania w Poznaniu sąsiadują z bardzo atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi. Jest to z pewnością atut, który zostanie doceniony przez naprawdę bardzo wiele osób. Nowe mieszkania Malta Poznań mają tak dogodne położenie, że dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut. Apartamenty w Poznaniu można kupić zarówno w standardzie deweloperskim czyli do samodzielnego wykończenia, jak i w standardzie pod klucz. Oba warianty mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników. 

Nie tylko atrakcyjna lokalizacja 

Apartamenty w Poznaniu zostały zaprojektowane w sposób niezwykle nowoczesny i nowatorski. Mieszkania od dewelopera mogą być jedno- lub dwupoziomowe. Mieszkania od dewelopera dwupoziomowe mają udogodnienie w postaci antresoli. Wszystkie mieszkania od dewelopera są bardzo słoneczne, otwarta przestrzeń, podziemne miejsca parkingowe są ich dodatkowym atutem.

Poznań jest miastem, w którym regularnie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe. Wszystkich, których zainteresował temat nowych mieszkań w Poznaniu zachęcamy do lektury także naszego poprzedniego artykułu. Znalezienie atrakcyjnego mieszkania w Poznaniu to żaden problem.