Wysokiej jakości czujniki indukcyjne do automatyki przemysłowej

Wysokiej jakości czujniki indukcyjne do automatyki przemysłowej

Czujniki indukcyjne służą do precyzyjnego, bezdotykowego określania położenia części ruchomych maszyn i urządzeń w automatyce przemysłowej. Jest to najpopularniejsza odmiana sensorów zbliżeniowych, które oferujemy w standardowym i specjalnym wykonaniu. Nowoczesne czujniki indukcyjne w sklepie są wyposażone między innymi: w funkcję bezpośredniego podłączenia do sieci. Oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Klientom zapewniamy wsparcie techniczne przy wyborze i konkurencyjne ceny.

Czujniki indukcyjne — szerokie zastosowanie w automatyce przemysłowej

Sensory indukcyjne wykorzystywane są nie tylko w przemyśle, ale i w systemach bezpieczeństwa. Stosuje się je do budowy maszyn oraz urządzeń i dzięki nim kontroluje ich zmiany położenia czy drgania. Czujniki indukcyjne mogą być połączone równolegle albo szeregowo, zależnie od wydajności komponentów, spadków napięcia czy zasilania. Czujniki zbliżeniowe indukcyjne wykrywają obiekty metalowe, znajdujące się w ich strefie ich działania, która może sięgać nawet kilkudziesięciu mm i zależy od rozmiaru obudowy.

Czujniki indukcyjne w sklepie mają korzystne ceny. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość produktów, dlatego oferujemy urządzenia pochodzące od renomowanych producentów. Kupione u nas sensory na indukcję będą działać bezawaryjnie przez długi czas. Nasi pracownicy służą pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub problemów z wyborem odpowiedniego rodzaju czujnika. Zapraszamy do kontaktu!