Wyposażenie wozu transmisyjnego

Wyposażenie wozu transmisyjnego

Aby transmisje telewizyjne i internetowe mogły powstawać, niezbędny jest odpowiednio wyposażony wóz transmisyjny. Obecnie wybierać można spośród wozów transmisyjnych najwyższej jakości. Jak wygląda wyposażenie wozu transmisyjnego? Co wóz do transmisji musi zawierać, aby praca była efektywna i komfortowa?

Wyposażenie dla pracowników

Wozy transmisyjne wyposażone są nie tylko w sprzęt pozwalający na realizację transmisji na najwyższym poziomie. Producenci dokładają dzisiaj wszelkich starań, aby osoby pracujące w takich wozach miały zapewniony komfort na najwyższym poziomie. Dlatego standardem jest dzisiaj klimatyzacja, która niezbędna jest podczas transmisji letnich, a także ogrzewanie, z którego można korzystać również podczas postoju.

Wyposażenie dla transmisji

Wóz do transmisji o odpowiednim wyposażeniu pozwala na realizację produkcji w najnowocześniejszych cyfrowych standardach. Chodzi o jakość SD, HD oraz 4K Ultra HD. Najlepsze wozy transmisyjne wyposażone są w 3-kanałowy system powtórek slow-motion NewkTek 3PLAY, encoder H.264 do streamingu, a także 20-kanałowy cyfrowy mikser wizji ATEM 2 M/E Production Studio 4K.

Aby transmisja mogła zostać zrealizowana prawidłowo, niezbędny jest odpowiedni wóz do transmisji. Na szczęście dzisiaj nie brakuje tych wyposażonych naprawdę bardzo solidnie. Jeśli temat ten kogoś zainteresował, odsyłamy do naszego innego artykułu, w którym poruszamy temat wozów transmisyjnych. Można z niego pozyskać jeszcze więcej informacji na temat tych wyspecjalizowanych samochodów.