Wielojęzyczne biuro tłumaczeń

Wielojęzyczne biuro tłumaczeń

Doświadczone biuro tłumaczeń Poznań ma w swojej bogatej ofercie tłumaczenia nie tylko z najbardziej znanych języków europejskich takich jak angielski, niemiecki czy francuski, ale również tłumaczenia z języków mniej popularnych oraz języków pozaeuropejskich.

Kompleksowe usługi oferowane przez biuro tłumaczeń

Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne związane z różnorodną tematyką o branżowym słownictwie: od tłumaczeń specjalistycznych, medycznych po biznesowe i prawne. Możliwe jest także dokonanie przekładu online. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe, techniczne oraz specjalistyczne.

Z zakresu tłumaczeń ustnych oferujemy:

  • tłumaczenia konsekutywne, które polegają na przekładzie wypowiedzi dopiero po jej zakończeniu.
  • tłumaczenia symultaniczne – tłumacz jednocześnie słucha i tłumaczy wypowiedzi.
  • tłumaczenia bezpośrednie spotkania lub rozmowy kilku osób, czyli tzw. tłumaczenia szeptane.

Tłumaczenia wysokiej jakości

Kompleksowe tłumaczenia niemiecki Poznań. Naszymi klientami są osoby indywidualne, przedsiębiorstwa oraz firmy. Z pasją realizujemy duże projekty o specjalistycznej tematyce. Potrafimy pracować pod presją czasu, a w pilnych sytuacjach zlecenia realizowane są także po godzinach i w weekendy. Biuro tłumaczeń gwarantuje wysoką jakość realizowanych przekładów oraz terminowość wykonywania zleceń. Nasi tłumacze są wysoko wyspecjalizowani i posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dysponujemy dużą bazą tłumaczy – native speakerów z wielu krajów.

Nowoczesne technologie wspierające tłumaczenia

Nasze biuro tłumaczeń charakteryzuje się perfekcyjną organizacją pracy, która polega na korzystaniu ze specjalistycznych narzędzi wspierających wykonywanie tłumaczeń. Dzięki nowoczesnych technologiom praca wykonywana jest szybciej, a jej koszty są obniżone. Praca jednocześnie nie traci na jakości, ponieważ tłumaczenia nadal są profesjonalne i spójne terminologicznie.

Profesjonalne tłumaczenia angielski Poznań. Jesteśmy elastyczni – oferujemy atrakcyjne ceny dostosowane do wielkości zleconego tłumaczenia oraz do długości jego realizacji. Termin oraz forma płatności jest zawsze dopasowana do potrzeb i możliwości klienta. Zleconym tłumaczeniom zapewniamy profesjonalizm oraz poufność tłumaczonych treści. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług poprzez kontakt elektroniczny oraz osobisty – nasze biuro mieści się w Poznaniu.