Śrutowniki i folie dla rolnictwa

W naszej ofercie znajdują się śrutowniki do zboża suchego i wilgotnego (o wilgotności nawet 25%). Posiadamy w sprzedaży nowoczesne maszyny rolnicze przeznaczone zarówno dla małych producentów rolnych, jak i dużych gospodarstw oraz producentów pasz.

Śrutownik walcowy może być wykorzystywany na przykład do rozdrabniania ziarna jęczmienia, owsa, pszenżyta, żyta, pszenicy czy kukurydzy, a także do kruszenia peletów. Śrutowniki do zboża, które znajdują się w naszej ofercie, umożliwiają regulację stopnia rozdrobnienia, są wytrzymałe i zapewniają efektywną pracę przez wiele lat. Firmom usługowym, a także małym, średnim i dużym gospodarstwom rolnym polecamy także prasy silosujące, gniotowniki do zboża i folie rolnicze do pakowania zboża.

Wydajne śrutowniki do zboża od najlepszych producentów

Śrutownik do zboża sprawdzi się zarówno w dużych gospodarstwach produkcyjnych i u producentów pasz, jak i w mniejszych gospodarstwach indywidualnych. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie śruty do produkcji piwa oraz przygotowanie codziennej porcji odżywczej paszy dla zwierząt. W ofercie znajdują się śrutowniki walcowe ROmiLL oraz MURSKA. Najbardziej wydajny śrutownik walcowy do kukurydzy i zbóż może osiągnąć wydajność nawet 25 ton na godzinę i wykorzystywany jest w liniach technologicznych profesjonalnych mieszalni pasz.

Śrutowniki walcowe RomiLL i MURSKA dla firm produkcyjnych i gospodarstw rolnych

Zajmujemy się dystrybucją wyłącznie najlepszych śrutowników walcowych z walcami o różnych długościach, od renomowanych i sprawdzonych dostawców. W naszej ofercie znajdują się produkty takich marek jak ROmiLL i MURSKA, które gwarantują wysoką jakość śrutowanego ziarna oraz wyprodukowanej paszy. Te niezawodne maszyny wyróżniają się wysoką wydajnością oraz solidnym wykonaniem, dzięki czemu można z nich korzystać przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy pomogą wybrać maszyny rolnicze dopasowane do potrzeb.