Nie zawsze musisz iść do lekarza

Nie zawsze musisz iść do lekarza

Nie każdy problem medyczny wymaga wizyty lekarskiej, czasami wystarczy jeden telefon i recepta online zostaje wystawiona. Wszystko oczywiście zależy od konkretnego przypadku medycznego, tego rodzaju wystawianie recept online zazwyczaj odbywa się w kontynuacji leczenia bądź w przypadku przepisania prostych leków, które są dostępne tylko na receptę.

Zamów receptę przez Internet

Kolejna wizyta u laryngologa? Wizyta u ginekologa, w celu przepisania tabletek antykoncepcyjnych? Już nie musisz umawiać się na wizytę lekarską do swojego lekarza. Nie musisz przemierzać dodatkowych kilometrów. Wystarczy recepta przez Internet, konsultacja medyczna, a sama recepta online zostanie przepisana zaledwie w 15 minut. Serwis dostępny jest dla wszystkich osób, które potrzebują doraźnej konsultacji lekarskiej oraz kontynuacji wcześniej rozpoczętego leczenia.

Wystawienie recepty online nigdy nie było takie proste

Jeżeli nie wiesz, jak zabrać się do działania, zajrzyj do serwisu i bez logowania skorzystaj z konsultacji lekarskiej, po wpisaniu nazwy leku zobaczysz czy jest on dostępny oraz zostaniesz poproszony o dołączenie do konwersacji z lekarzem specjalistą. E-recepta online to doskonały sposób na ograniczenie konieczności wychodzenia z domu, w tak trudnych czasach.

Jeżeli boisz się kontaktu z innymi ludźmi, chcesz uniknąć wizyty u lekarza, recepta internetowa jest dla Ciebie. Skorzystaj z usługi online, za pośrednictwem której recepta przez Internet znajdzie się na Twojej poczcie bądź numerze telefonu. Jesteśmy tutaj dla pacjentów, aby ułatwić dostęp do podstawowych leków, które są niezbędne do kontynuowania terapii.