Naturalnie i kameralnie w Poznaniu

Naturalnie i kameralnie w Poznaniu

Ostrów Tumski to absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Osobom, które już mieszkają w Poznaniu nie trzeba tego na pewno tłumaczyć, ponieważ jest to jedyna wyspa w Poznaniu, która w dodatku jest po prostu piękna i swojej wyjątkowości nie ogranicza bynajmniej tylko do tego, że jest wyspą. Powstające tam właśnie nowe mieszkania Poznań w ramach inwestycji deweloperskiej Tumsky Residence, posiadają lokalizację, której pozazdrościć mogą jej wszystkie inwestycje deweloperskie.

Wyjątkowe krajobrazy na wyspie

Od zachodniej strony inwestycję otacza koryto warty, a na wschodzie płynie kanał Ulgi. Dzięki temu Tumsky Residence jest oddzielone od pełnego zgiełku centrum i nie trzeba się tam martwić o hałas czy spaliny.

Rzeka jest dość dobrze uregulowana, co nie oznacza jednak, że jest wybetonowana. Zaraz przy niej znajduje się cała masa zieleni typowo rzecznej, dzięki czemu klimat tego miejsca jest wyjątkowy. Spacery tutaj są wspaniałym przeżyciem tym bardziej, że działa tutaj odpowiednia infrastruktura dla uprawiania różnych sportów.

Wybór odpowiedniej lokalizacji nowego mieszkania

Elementem charakterystycznym tej części miasta są pikniki rodzinne odbywające się nad rzeką, ale deweloper Poznań musi oczywiście zaoferować znacznie więcej swoim przyszłym mieszkańcom. I jak najbardziej jest w stanie to zaoferować, ponieważ inwestycja mieści się w lokalizacji znakomicie skomunikowanej z reszta miasta.

Trzy mosty łączące Ostrów Tumski z pozostałymi dzielnicami Poznania sprawiają, że jeśli tylko coś mieści się na terenie Poznania, jest to tak naprawdę na wyciągnięcie ręki dla wszystkich osób, które Ostrów Tumski postanowią uczynić swoim domem.