Mieszkania w Poznaniu i pod Poznaniem

Osiedle pod PoznaniemOsiedle pod Poznaniem

Bliskość miasta i natury

Kolejny z projektów realizowanych od 2000 roku, spełniający marzenia o własnych czterech kątach. Mieszkania pod Poznaniem w Dąbrówce to wybór idealny dla osób lubiących otoczenie natury, jednak znajdujących się w pobliżu miasta. Nowe budynki jedno i wielorodzinne mogą stać się Twoją oazą i miejscem na relaks we własnym ogródku. Osiedle pod Poznaniem jest dobrze skomunikowane z miastem, w bliskiej okolicy znajdują się również liczne sklepy.

Wypoczynek we własnym ogródku

Jeżeli szukasz domu pod Poznaniem – Dąbrówka to miejsce dla Ciebie! Jeśli marzysz o relaksie we własnym ogrodzie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Łączymy wyjątkowy komfort mieszkania na peryferiach, kameralną atmosferę i jednocześnie bliskości miasta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego klienta – nowe mieszkania są tak zaprojektowane, aby można było urządzić je według własnych potrzeb i stylu.

Sprawdź Nasze mieszkania i domy w Dąbrówce pod Poznaniem

 

Wille na Sołaczu

Enklawa w sercu miasta

Sołacz to jeden z piękniejszych rejonów Poznania. Wille w tej okolicy to niezwykle komfortowe mieszkania, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, niezwykle elegancką architekturą i komfortem mieszkania. Apartamenty na Sołaczu to wyjątkowe miejsce w pobliżu parków i zieleni. Zacisze, jednocześnie znajdujące się w pobliżu miasta tętniącego życiem.

Sołacz – urokliwy zakątek Poznania

Wille na Sołaczu to projekt łączący niezwykły komfort nowego mieszkania, bliskości miasta, ścieżek rowerowych i parków. Z pewnością to idealny wybór dla osób lubiących kameralną atmosferę ale w otoczeniu miasta. Te luksusowe apartamenty zaprojektowane są w ponadczasowym i eleganckim stylu międzywojennym, idealnie wkomponowanym w urok willi na Sołaczu.

Sprawdź Nasze Wille w Poznaniu na Sołaczu