Kupujemy mokrą karmę dla psa

Kupujemy mokrą karmę dla psa

Wielu właścicieli psów karmi je gotową mokrą karmą. Mokra karma dla psa nie bez powodu wśród posiadaczy czworonogów cieszą się bardzo dużą popularnością. Jest to bardzo wygodny i szybki sposób karmienia czworonożnego pupila.

Jaką mokra karma dla psów jest dostępna?

Mokra karma dla psa dostępna jest obecnie w bardzo szerokim wyborze. Wybranie karmy, która jest dopasowana do indywidualnego potrzeb danego zwierzaka nie jest dzisiaj wcale trudne. W sprzedaży dostępna jest zarówno mokra karma dla psa bytowa, jak i specjalistyczna. Jeśli chodzi o specjalistyczne mokre karmy dla psów, to w ofercie znajdziemy mokre karmy dla psów seniorów, z alergią, czy dla tych, które mają problemy z zębami. Mokre karmy dla psów zawierają nawet siedemdziesiąt pięć procent wody. Wpływają więc pozytywnie na nerki, układ moczowy i trawienny czworonoga.

Co powinny zawierać karmy dla psów mokre?

Karma dla psa mokra powinna zawierać składniki, które pozytywnie wpłyną na jego zdrowie, zapewnią piękną i lśniącą sierść, a jednocześnie będą mu smakować. Karma dla psa mokra, która jest przeznaczona dla szczeniaków powinna być bogata w wapń. Powinna też być bardziej kaloryczna niż karma dla psa mokra dedykowana starszym, mało aktywnym psom.

Karma mokra dla psa występuje w różnych smakach. Karma mokra dla psa nie powinna zawierać sztucznych barwników i konserwantów. Najlepiej sprawdza się karma mokra dla psa, która ma prosty i krótki skład. Po otwarciu puszki lub saszetki mokrą karmę trzeba zużyć możliwie jak najszybciej.