Kamery sportowe

Kamery sportowe SJCAM

Kamery sportowe SJCAM to zarówno modele budżetowe, jak i droższe, oferujące więcej opcji i możliwości. Wszystkie jednak nagrywają w bardzo wysokiej rozdzielczości.

SJCAM

  • Kamery sportowe SJCAM – to świetna alternatywa dla kamer sportowych GoPro. Oferują tak samo dobre parametry techniczne, ale są dużo tańsze.
  • Akcesoria do kamer sportowych SJCAM – są uniwersalne. Pasują nie tylko do kamer SJCAM, ale także innych producentów, na przykład GoPro, Xiaomi.
  • Wysoka jakość wykonania – zarówno kamery sportowe, jak i akcesoria SJCAM wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Kamery sportowe

Kamera rowerowa, na motocykl, do nurkowania, do jazdy na nartach i desce snowboardowej – wszystkie te i wiele innych znajduje się w ofercie SJCAM. To nowoczesny sprzęt, który zaspokoi potrzeby każdego fana sportów ekstremalnych.

Kamery sportowe SJCAM mogą nagrywać nie tylko w rozdzielczości Full HD, ale także 4K. Dzięki temu film jest wyraźny i można dostrzec na nim wszystkie detale. Umożliwiają także robienie wysokiej jakości zdjęć. Kamera SJCAM jest wodoszczelna.

Akcesoria do kamer sportowych

Uniwersalne akcesoria do kamer sportowych SJCAM to wiele przydatnych gadżetów, dzięki którym nagrywanie filmów jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. W ofercie znajdują się na przykład filtry, adaptery, obudowy, stabilizatory, mikrofony, teleskopy, mocowania, przyssawki, akumulatory, baterie, ładowarki. Dla fanów nurkowania dostępnych jest wiele akcesoriów, dzięki którym można robić wysokiej jakości zdjęcia i filmy podwodne, na przykład gąbki wypornościowe.

Akcesoria do SJCAM pasują również do GoPro, a także kamer sportowych wielu innych producentów.